Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret13465
Saat

Grafik Panel

Grafik panel Kayan Yazı nedir?

Eski Tip Kayan Yazılarla karıştırmayınız.Tamamen yenilenmiş Led ekran parçalardan oluşturulmaktadır.

Müşterilerinizin dikkatlerini çekmek için Özel tasarlanmış yazı şeklinde animasyonlu hareket eden görsel sistemlerdir.

Reklam, ilan, tanıtım, indirim ve özel amaçlarınız için kullanabileceğiniz çeşitli boyut, renk ve özelliklerdeki kayan yazı lardır.

Restaurantlar, hoteller, fuarlar, taşıma şirketleri ve elektronik dükkanlarında olmak üzere bir çok alanda kullanılabilir.

Çalışanların kullanması için minik halde üretimi de mevcuttur.

Elektronik kayan yazı nın afiş ve posterlerden daha çok dikkat çektiği psikolojik olarak kanıtlanmıştır.

Kayan yazı tabelamız bilgisayar kontrollü ve program kullanımı türkçedir.Kayan yazı programı içerisinde çok çeşit animasyon ve yazı karakteri seçimleri vardır.Eski tip kayan yazılardan fark olarak daha parlak yazılar yazı karakterine göre kalınlık ve ledlerin panel üzerinde su geçirmezliği sayesinde ister iç mekan da ister dış mekanda rahatça kullanabilirsiniz.Yazı karakteri sonsuz olup istenilldiği kadar yazı yazabilirsiniz.Kayan yazı hızını yavaşlatabilir ve azaltabilirsiniz.İstanilen ana renklerde imalat yapılabilmekte ve renk değiştirme sisteminde çözünürlüğe göre led ekren tv lerde imalat edilebilmektedir.İsteğe göre en ucuz kayan led ekran sistemidir.

 bilgisayar kontrollü her sektöre hitap edebilecek siz müşterilerinize tüm promosyon tanıtım ve mesajlarınızı kolayca iletebilirsiniz.
Firmamızda 1mt den 25 mt kadar tek parça grafik panel tabela imalatı yapılmaktadır.


       


       

   

kayan yazı 

   
grafik panel tabela imalatı